اخبار شرکت

پشتیبانی از مشتریان میزبان فا در نوروز ۱۳۹۶ چگونه انجام می شود ؟

سال 1396 مبارک
شرکت میزبان فا سالی پر از خیر و برکت و سلامتی را برای شما مشتریان عزیز آرزو می کند.

پشتیبانی از مشتریان میزبان فا در ایام نوروز 1396 چگونه انجام می شود ؟

پشتیبانی از مشتریان شرکت میزبان فا از تاریخ 1 الی 14 فروردین فقط به صورت تیکت و همه روزه از ساعت 21 الی 1 صبح انجام خواهد شد، بدیهیست آپ تایم و پایداری سرویس های ارائه شده توسط شرکت به صورت کامل تضمین می شود و تیم های مانیتورینگ میزبان فا موظف هستند فقط امور اورژانسی مرتبط با پایداری سرور ها را در این مدت زمان تحت نظارت دقیق داشته باشند.
خاطرنشان می سازد از تاریخ 1 الی 14 فروردین، همه روزه از ساعت 1 صبح تا 21 نیمه شب به تیکت های پشتیبانی پاسخگویی انجام نمی شود.
بخش های تلفنی فروش شرکت از تاریخ 4 فروردین فعالیت خود را در بازه زمانی 9 صبح الی 13 ظهر، آغاز خواهند نمود و اتوماسیون های فروش و تمدید سرویس ها به صورت 24 ساعته در تمام ایام تعطیلات فعال و قادر به ارائه سرویس های حدید به مشتریان هستند.
از مشتریان عزیز خواهشمندیم در ایام تعطیلات نوروز نهایت همکاری را با بخش های پشتیبانی میزبان فا در ساعات تعیین شده داشته باشند تا تیم های پشتیبانی در این ایام فرخنده نهایت آرامش را در کنار خانواده خود تجربه کنند و برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان در سال 96 حاضر شوند.

موفق باشید.

4.3/5 - (10 امتیاز)

علی یزدان پرست

حدود 8 سالی هست که در زمینه میزبانی وب به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، علی یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های میزبان فا را توسعه می دهد، علی به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا