آموزش های وردپرس

آموزش راه اندازی چت آنلاین در وردپرس

چت آنلاین در وردپرس یکی از راه‌های پشتیبانی کاربران در وردپرس قبل از خرید و استفاده از خدمات یک وبسایت هست که امکان پرسش و پاسخ قبل از خرید را به مشتریان خواهد داد. پشتیبانی کاربران در هنگام خرید محصول یا استفاده از خدمات یک سایت شامل دو مرحله قبل از خرید و بعد از خرید هست که در مرحله اول، یعنی قبل از خرید لازمه تا با استفاده از ابزاری مثل چت آنلاین در وردپرس که توسط افزونه گفتگو و پشتیبانی آنلاین زنده در وردپرس امکان پذیر هست رو فراهم کنید. اما در مرحله دوم که بعد از خرید هست، کافیه از روش‌هایی مثل ارسال تیکت در وردپرس استفاده کنید که در مقالات آتی به معرفی چنین ابزارهایی هم می‌پردازم.

در این مقاله از پایگاه دانش میزبان‌فا قصد معرفی افزونه چت آنلاین وردپرس رو دارم که با استفاده از این افزونه به راحتی میتونید امکان گفتگوی آنلاین در وردپرس را در سایت با بازدیدکنندگان خودتون فراهم کنید. پیش از این هم به معرفی افزونه چت آنلاین crisp در وردپرس پرداختم که همین امکان را به سایت وردپرسی شما خواهد داد.

آموزش راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران

افزونه چت آنلاین وردپرس که برای پشتیبانی کاربران در وردپرس قصد دارم معرفی کنم با نام Tidio Live Chat در مخزن وردپرس به ثبت رسیده که امکان گفتگوی آنلاین در وردپرس را به بازدیدکنندگان سایت شما خواهد داد و با استفاده از این افزونه میتونید سوالاتی که مشتریان قبل از خرید و استفاده از خدمات را دارند پاسخ داده و با یک دید روشن امکان مارکتینگ و فروش را در کسب و کارتون فراهم کنید. این افزونه تا به امروز موفق شده تا بیش از 30.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.9 را ازآن خودش بکنه. برای استفاده از این افزونه در وردپرس ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال کردن افزونه در وردپرس بکنید.

دانلود افزونه Tidio Live Chat

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Tidio Chat در پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه میشه که با رفتن به این منو میتونید تنظیمات افزونه را برای راه اندازی سیستم چت آنلاین در وردپرس سفارشی سازی کنید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

همونطور که در تصویر می‌بینید برای استفاده از افزونه چت آنلاین وردپرس باید ابتدا یک اکانت در سایت سازنده افزونه داشته باشید. بنابراین اگر قبلا اکانتی داخل سایت Tidio دارید از فرم سمت چپ نام کاربری و رمز خودتون را برای ورود وارد کنید. در غیر این صورت روی دکمه Create New Account کلیک کنید و چند لحظه‌ای با صرف یک لیوان قهوه ☕️ منتظر بمونید تا صفحه جدید لود بشه.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

همونطور که می‌بینید سایت شما آماده استفاده از افزونه خواهد بود. حالا کافیه در این مرحله روی دکمه Go to Panel کلیک کنید تا به مرحله بعدی هدایت بشید. تو این مرحله داخل پنجره جدید به وبسایت tidiochat.com هدایت خواهید شد که باید نوع استفاده خودتونو از افزونه چت آنلاین وردپرس مشخص کنید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

تو این مرحله گزینه Live chat را انتخاب کرده و روی دکمه Continue کلیک کنید تا به مرحله بعدی هدایت بشید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

توی این مرحله هم میتونید استایل رنگ، تصویر پشتیبان و زبان مورد نظر برای افزونه چت آنلاین فارسی وردپرس انتخاب کنید. ابتدا از بخش pick a color رنگ دلخواه برای پنجره چت آنلاین وردپرس را انتخاب کنید. سپس از قسمت choose youre avatar یک تصویر دلخواه برای سیستم پشتیبانی در وردپرس انتخاب کنید یا اینکه با استفاده از گزینه سفارشی عکس دلخواه خودتون را برای آواتار انتخاب کنید. سپس از بخش select chat language زبان دلخواه برای پشتیبانی کاربران در وردپرس را انتخاب کرده و در نهایت روی دکمه Continue کلیک کنید تا به مرحله بعدی هدایت بشید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

Your name: تو این فیلد نام دلخواه خودتون رو به عنوان نام نمایشی پشتیبان در وردپرس انتخاب کنید.

Website address: این گزینه هم مربوط به آدرس دامنه و سایت هست که چون ما از افزونه برای انجام ثبت نام استفاده کردیم به صورت خودکار خودش انتخاب میشه، اما اگر خالی بود کافیه آدرس دامنه‌ای که اقدام به نصب وردپرس کردید یا آدرس ساب دامین وردپرس را وارد کنید.

Country: با استفاده از این گزینه هم میتونید کشور خودتون رو انتخاب کنید.

Industry: این گزینه هم مربوط به دسته بندی کسب و کار شماست که باید از بین دسته بندی‌های موجود یکی از اونها را برای موضع فعالیت کسب و کار خودتون انتخاب کنید. در نهایت روی دکمه Continue کلیک کنید تا مراحل ثبت سایت و تنظیمات به اتمام رسیده و به بخش ادمین برای پشتیبانی آنلاین کاربران در وردپرس هدایت بشید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

حالا همونطور که در تصویر می‌بینید به پنل کاربری هدایت شده و میتونید تنظیمات دلخواه را اعمال کنید. برای شروع کار ابتدا به منوی CHANNELS مراجعه کرده و از یک استایل مناسب برای پنجره پشتیبانی آنلاین در وردپرس استفاده کنید. در حالت پیش فرض از حالت ساده استفاده میشه، اما برای اینکه جلوه بهتری به پنجره چت بدین میتونید از دو تم Business theme یا New theme استفاده کنید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

Background Color: انتخاب رنگ پس زمینه برای چت آنلاین وردپرس

Offline Message: پیغام دلخواه برای زمانی که آفلاین هستید

Offline Bar: عنوان دلخواه برای سربرگ در حالت آفلاین بودن اپراتور

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرسOnline Bar: داخل این فیلد پیغام دلخواه برای سربرگ در حالت آنلاین بودن اپراتور را وارد کنید.

Widget Position: از این بخش موقعیت نمایش پنجره چت آنلاین در وردپرس که میتونید در سمت راست یا چپ باشه را انتخاب کنید.

Display: با استفاده از این گزینه میتونید مشخص کنید که چت آنلاین در وردپرس در چه نمایشگرهایی نشون داده بشه که در اینجا 4 گزینه برای نمایش همیشگی، فقط در دسکتاپ، فقط در موبایل و حالت سفارشی را دارید.

Hide the Chat When You’re Offline: با فعال کردن این گزینه در صورتی که آفلاین باشید پنجره چت آنلاین در وردپرس نمایش داده نخواهد شد.

Status: با استفاده از این گزینه میتونید متن دلخواه برای استاتوس خودتون را انتخاب کنید.

Message: با استفاده از این فیلد میتونید پیغام دلخواهی که به صورت پیشفرض قبل از شروع چت نشون داده میشه را وارد کنید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرسBackground: با فعال کردن این گزینه امکان استفاده از تصویر پس زمینه برای پنجره چت آنلاین در وردپرس فراهم خواهد شد.

Pre-chat Survey: در صورت فعال کردن این بخش، یعنی انتخاب گزینه Display گزینه‌هایی نمایش داده میشه که میتونید در اون فیلد دلخواه مثل نام، ایمیل، شماره تماس و… را مشخص کنید که قبل از شروع چت از کاربران درخواست بشه.

Multilanguage: با استفاده از این گزینه هم میتونید حالت چند زبان را انتخاب کرده و زبان‌های دلخواه را برای نمایش دادن انتخاب کنید. در این صورت بر اساس موقعیت مکانی کاربر زبان مورد نظر انتخاب شده و پنجره چت آنلاین وردپرس با زبان انتخابی نمایش داده خواهد شد. برای اضافه کردن هر زبان کافیه با استفاده از لیست گزینه‌ای زبان دلخواه را انتخاب کرده و سپس روی دکمه ADD که مقابلش قرار داره کلیک کنید. در این صورت بعد از اینکه زبان‌های دلخواه را وارد کردید میتونید با انتخاب گزینه Current زبان پیشفرض را انتخاب کنید.

در نهایت روی دکمه Save کلیک کنید تا تنظیمات برای پنجره چت آنلاین وردپرس ذخیره شده و با استایل و تنظیماتی که به صورت سفارشی وارد کردید نمایش داده بشه که با رفتن به سایت میتونید به صورت زیر اونو ببینید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

یکی از قابلیت‌های این سایت این هست که میتونید امکان پشتیبانی کاربران در وردپرس را با استفاده از مسنجر فیسبوک و ایمیل هم دنبال کنید. برای این کار کافیه در پنل مدیریتی به منوی CHANNELS مراجعه کرده و سپس از تب Messenger و Email کارهای اتصال اکانت فیسبوک و پیکربندی ایمیل برای پشتیبانی کاربران در وردپرس را دنبال کنید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس و پشتیبانی کاربران با افزونه چت آنلاین وردپرس

حالا هر بار که قصد پشتیبانی و شروع پاسخگویی به کاربران در وردپرس را داشتید کافیه روی منوی Tidio Chat که در پیشخوان وردپرس اضافه شده کلیک کنید تا به پنل کاربری هدایت بشید. همچنین امکان استفاده از این سایت در نسخه اندروید، IOS، ویندوز، مک و لینوکس هم فراهم هست که میتونید با دانلود و نصب برنامه مخصوص به این سایت کار پشتیبانی آنلاین در وردپرس را با استفاده از نرم افزارها دنبال کنید.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و با استفاده از این افزونه تونسته باشید امکان چت آنلاین در وردپرس را به راحتی فراهم کنید. در صورتی که در رابطه با این آموزش و نحوه راه اندازی سیستم پشتیبانی آنلاین در وردپرس سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.
4.2/5 - (16 امتیاز)

علی یزدان پرست

حدود 8 سالی هست که در زمینه میزبانی وب به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، علی یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های میزبان فا را توسعه می دهد، علی به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

‫۵۹ دیدگاه ها

 1. سلام ی سوال
  آیا راهکاری هست که بفهمیم مثلا افزونه سئو یاست یا هر افزونه دیگری یا قالب مثلا صحبفه در چه سایت هایی نصب شده است و اون سایت ها رو ببینیم؟

  1. سلام و وقت بخیر، میتونید از افزونه سایت https://www.wappalyzer.com روی مرورگر استفاده کنید. با رفتن به صفحه https://www.wappalyzer.com/technologies/yoast-seo هم میتونید لیست برترین سایت‌های استفاده کننده را ببینید.
   اما در مورد قالب باید از روی سورس صفحات چک کنید. راست کلیک کنید داخل صفحه گزینه view page source رو بزنید. بعد با کلیدهای ترکیبی CTRL + F عبارت /themes/ رو جستجو کنید اگر به صورت /themes/sahifa/ بود یعنی از قالب صحیفه استفاده شده.

 2. سلام . ممنون از آموزشتون
  چطور میشه فونت افزونه همین چت آنلاین رو تغییر داد ؟
  آخه فونت سایتم مرتبه ولی فونت چت آنلاین مشکل داره
  agcc.ir

  1. سلام و روز بخیر، این افزونه چون فایلی رو از سایت لود نمیکنه امکان استفاده از فونت دلخواه رو نداره. شاید بشه با تعریف کلاس از فونت سایت استفاده کنید. برای این کار با ابزار inspect element مرورگر کلاس مربوط به فونت‌های چت انلاین وردپرس رو پیدا کنید. بعد تو استایل سفارشی قالب فونت رو برای این کلاس‌ها روی فونت سایت انتخاب کنید.

   1. متاسفانه چیزی پیدا نکردم . الان در نمونه عکس های شما در آموزش ظاهرا فونت چت آنلاین درسته ولی وایه من فونت سایت نیست

      1. فکر نمی‌کنم، این افزونه هم با آی‌فریم پنجره چت رو نشون میده و با راه‌هایی که میدونستم تست کردم جواب نداد. از یک طراح سایت کمک بگیرید شاید بتونید کاری بکنید.

 3. سلام وقت بخیر
  موقع ای که میخوام برم پنل رو همون آرم میمونه!!!!
  مشکلی با آی پی ایران داره یا کلا نت من زغالیه؟

  1. سلام، نه مشکلی با آی‌پی ایران نداره و کار میکنه. ممکنه بخاطر همین اینترنت زغالی باشه 😀 ترجیخا با یه مرورگر دیگه هم تست کنید.

 4. سلام
  آموزش به جا و مناسبی بود . یک راهکار کار راه بنداز اما من یه مسئله ای دارم که امیدوارم بتونم با راهنمایی شما حلش کنم و تون اینکه افزونه ای دارم که با قالب جدید سایت من سازگاری نداره و وقتی که فعالش می کنم سایت بالا نمیاد ( افزونه بخوبی نصب میشه اما بعد از فعال سازی سایت بالا نمیاد اما وقتی مجددا غیر فعالش می کنم سایت اوکی میشه )
  سوال اینه چجوری می تونم با قالب جدیدم همسان سازیش کنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام، این افزونه مربوط به سایت tidio هست که به صورت رایگان و پولی امکان راه اندازی سیستم چت آنلاین رو در وردپرس میده. وقتی ثبت نام میکنید برای مدت 14 روز به کلیه امکاناتی که میده دسترسی دارید. اما بعد از 14 روز باید یکی از اکانت‌ها رو خریداری بکنید یا اینکه از نسخه رایگان که امکانات محدودتری میده استفاده کنید.

 5. سلام وقتتون بخیر افزونه چت آنلاین Tidio را نصب و فعال کردم همه چیز درست شد فقط مسنجر Tidio به اکانت فیسبوک وصل نمیشه فیسبوکم اکانتشم مشکلی نداره

 6. سلام این افزونه آیا تریال است و بعد از ۷ روز باید خریداری شود یا کلا رایگان است ؟؟؟ لطفا پاسخ رو برام ایمیل کنید

 7. سلام خسته نباشید.
  دنبال یک افزونه سبک پشتیبانی آنلاین هستم ، روی هاست ایران،در ضمن هاست از شرکت میزبان فا می باشد.
  هم می خوام سبک باشه ، حتی طوری باشه که از منابع سایت استفاده نکنه بهتر.

  1. سلام و احترام؛
   در هر صورت حتی اگه از افزونه های سبک استفاده کنید باز هم بخشی از منابع هاستتون مورد استفاده قرار میگیره. افزونه کریسپ رو پیشنهاد می کنیم.

  1. سلام و احترام؛
   بله برای یه مدت رایگانه بعد اگر دیدید مناسبه می تونید نسخه تجاریشو تهیه کنید.

  1. سلام و احترام؛
   برخی افزونه در دو نسخه پرمیوم و رایگان ارائه میشن نسخه رایگانشون در مقابل نسخه پرمیوم از امکانات کمتری برخوردار هست اما افزونه هایی هم وجود دارن که کاملا رایگان با امکانات خوب ارائه شدن. نمونه هایی از این افزونه ها رو در پایگاه دانش میزبان فا آموزش دادیم.
   واژه چت رو در بلاگ جستجو کنید و یه بررسی کامل بین این افزونه ها داشته باشید ببینید کدوم مورد به امکانات مد نظر شما نزدیک تره.
   موفق و پایدار باشید.

 8. درود بر شما
  من می‌توانم در یک قالب چند فروشندگی برای هر فروشنده در هر یک از محصولاتش یک چت اختصاصی قرار دهم؟ تا مشتری با فروشنده درباره ی اون کالا صحبت کنه؟
  ممنون

 9. سلام
  این افزونه میتونه چند پشتیبان را ساپورت کنه؟ هر صفحه پشتیبان مخصوص خودش را داشته باشه ؟

  و امکان ارسال فایل هم داره؟

  کار ما شبیه سایت ها پزشکی هست که الان اومده بعد از پرداخت میخواهیم بتونن با پشتیبان در ارتباط باشن و بعد از پایان مشاوره هم دسترسی بسته بشه.
  ممنون

 10. سلام ممنونم از آموزشتون، من این افزونه رو با موفقیت نصب کردم و تنها مشکلی که داره اینه که کاملا فارسی نمیشه، توی تنظیمات همه چی مرتبه و کاملا فارسیه ولی توی سایت اینطور نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

 11. سلام وقتون بخیر خسته تباشید . یه سوال تخصصی از سایت خوب میزبان فا داشتم . می خواستم بدونم چطوری میشه یک ساید بار شیک که پست ها یا هر چیز روی نشون بده همراه با عکس ساخت؟ ممنون می شم راهنمایی کنید مچکرم.

  1. سلام روزتون بخیر؛
   هر قالبی که نصب میشه طبیعتا بخش هایی مثل فوتر و سایدبار داره و یکسری ابزارک هم در اختیار دارید که میتونید سایدربارتون رو از لحاظ بصری جذابتر کنید. پس از طریق تنظیمات قالب و مدیریت و چینش ابزارک ها میتونیم سایدبار رو مدیریت کنیم.
   آموزش نصب ابزارک در وردپرس و مدیریت آن

 12. درود
  سپاس از مقاله خوبتون
  اگر کسی با گوشی هوشمند وارد سایت من بشه می تونه با این افزونه چت کنه و یا باید برای موبایل کار اضافه ای انجام داد؟
  سپاس

  1. سلام روزبخیر؛
   در قسمت تنظیمات امکان تعیین این مورد وجود داره.
   Display: با استفاده از این گزینه میتونید مشخص کنید که چت آنلاین در وردپرس در چه نمایشگرهایی نشون داده بشه که در اینجا 4 گزینه برای نمایش همیشگی، فقط در دسکتاپ، فقط در موبایل و حالت سفارشی را دارید.

  1. سلام روزبخیر؛
   خیر این سیستم پیامرسانی نیست . چت انلاین برای ارتباط با ادمین سایت هست.

 13. سلام
  برای چت بین کاربران مثل سایت دیوار و در اپ اندروید میشه گذاشت ؟ وب ویو نیست اپ من
  ممنون

 14. سلام بابت توصیخات کاملتون وااقعا ممنونم
  دوتا سوال داشتم خدمتتون :
  1) اگه پشتیبانی آفلاین باشه امکان داره کلا این افزونه غیر فعال بشه ینی اصن آپشن پشتیبانی آنلاین از بین بره ؟
  2) اپلیکشن که فرمودید ینی از تو همون موبایل بدون وارد شدن به سایت امکان بررسی و پاسخ دادن وجود دارد؟
  متشکر از شما

  1. سلام روزبخیر؛
   خواهش میکنم. گزینه ای تحت عنوان Hide the Chat When You’re Offline: وجود داره در صورت فعال کردن این مورد در صورتی که پشتیبانی آفلاین بشه دیگه پنجره چت روی سایتتون نمایش داده نمیشه تا زمانی که مجددا آنلاین بشه در صورتی که این گزینه فعال نباشه چت به صورت همیشگی در دسترس بازدیدکننده هستش.
   در وبسایت مرجع هم نسخه تحت وب سیستم چت برای ویندوز- کروم iOS, Android, , OS X ارائه شده در واقع می تونید اپلیکشن موبایل این سیستم چت رو روی گوشی نصب و با کارانتون در ارتباط باشید.

 15. سلام. خیلی عالی. خیلی وقت بود برای سایتم دنبال این افزونه می گشتم. متشکرم.
  آیا میشه در حالت آفلاین هم شماره تلفن از کاربر بگیره؟ انگار فقط ایمیل قبول میکنه !

  1. سلام روزتون بخیر؛
   Pre-chat Survey: در صورت فعال کردن این بخش، یعنی انتخاب گزینه Display گزینه‌هایی نمایش داده میشه که میتونید در اون فیلد دلخواه مثل نام، ایمیل، شماره تماس و… را مشخص کنید که قبل از شروع چت از کاربران درخواست بشه.

 16. من نصب کردم اما بعد به فارسی تغییر دادم
  اما در پنجره چت هنوز بعضی از قسمتها رو انگلیسی نشون میده

  1. سلام وقت بخیر؛
   بسیار خوشحالیم که مقالات وبلاگ مفید واقع شده و سپاس از لطف و محبتی که میزبان فا دارید.

 17. به نظر شما این افزونه بهتره یا افزونه واتساپ ؟؟؟ کدومش سبک تر و کار راه انداز تره ؟؟؟

  1. با سلام دوست عزیز
   در حال حاضر عملکرد افزونه Tidio Chat توسط تیم میزبان فا مورد بررسی قرار گرفته است و به همین دلیل نیز معرفی شده است. در خصوص افزونه واتساپ در حال حاضر نمی توان نظری داد اما لازم است در نظر داشته باشید که افزونه واتساپ مستقیما به شماره تلفن واتساپ شما اتصال پیدا می کند. البته تصمیم گیری درباره این موضوع که از چه افزونه ای برای راه اندازی چت آنلاین خود استفاده کنید به این موضوع که دقیقا به دنبال دریافت چه نوع خدماتی هستید وابسته است. به همین دلیل بهتر است ویژگی های این دو افزونه را بررسی و مقایسه کنید و در نهایت با توجه به نیاز خود مورد مناسب را انتخاب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 18. یکی از مهمترین ویژگی هایی یک سایت خوب پشتیبانی قوی آن محسوب می شود. اگر نتوانید به مشتریان خود پشتیبانی خوبی ارائه دهید حتی یک مشتری، علاوه بر آنکه او را از دست خواهید داد همین مشتری ده ها مشتری خوب دیگر را از شما خواهد گرفت پس می توان گفت پشتیبانی دقیقا نبض یک کسب و کار آنلاین محسوب می شود که اگر به خوبی نزند حیات آن کسب و کار با مشکل روبرو خواهد بود. برای حل این مورد افزونه های تیکت و پشتیبانی بسیار عالی هستند.

  1. سلام و احترام؛
   با یک نگاه اجمالی به بخش امتیازات و تعداد نصب فعال هر کدام از افزونه ها در مخزن وردپرس میشه اینطوری نتیجه گرفت که افزونه Tidio Live Chat نسبت به نسخه رایگان کریسپ دفعات نصب و امتیاز بالاتری داشته. اما نسخه تجاری افزونه کریسپ هم بسیار قدرتمند و محبوب هست.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   منظور شما از اکانت محدود نسخه رایگان می باشد؟

  1. سلام و احترام؛
   هم نسخه تجاری و هم نسخه رایگان از این افزونه موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا