سوالات متداول در مورد شرکت میزبان فا

1- آیا شرکت میزبان فا ثبت شده است و مجوز های لازم جهت خدمات رسانی در عرصه میزبانی را دارد؟
پاسخ: بله، برند میزبان فا با نام شرکت داده پردازان فهیم شاهین شهر به شماره ثبتی 51167 و شناسه ملی 10260697750 در واحد ثبتی شرکت ها و موسسات غیرتجاری استان اصفهان به ثبت رسیده است، و دارای نشان اطمینان از وزارت صنعت معدن تجارت و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می باشد، همچنین میزبان فا برای دریافت وجوه از درگاه های بانکی مستقیم و تایید شده با نام تجاری “میزبان فا” استفاده می کند.

2- میزبان فا فعالیت خود را از چه زمانی آغاز نموده است؟
پاسخ: شرکت میزبان فا در مهر ماه سال 1392 به صورت رسمی و ثبت شده فعالیت خود را در عرصه میزبانی کشور آغاز نموده است و با تامین زیرساخت های لازم در جهت میزبانی وب به طرز استاندارد قادر است از رسانه های اینترنتی کشور به بهترین شکل ممکن میزبانی کند.

3- تفاوت وب سایت mizbanfa.com و mizbanfa.net چیست؟
پاسخ: وب سایت mizbanfa.com اولین وب سایت رسمی شرکت میزبان فا است، و با توجه به این که در آبان ماه سال 1394 تصمیماتی در شرکت لحاظ شد که میزبان فا تمام سرویس های خود را به صورت متفاوت و شگفت انگیز ارائه کند و همچنین اعضای شرکت تصمیم گرفتند به صورت کلی در سیاست های کاری خود تغییرات بنیادین لحاظ نمایند، بنابراین وب سایت جدید میزبان فا با آدرس mizbanfa.net راه اندازی شد و در حال حاضر آدرس وب سایت اصلی میزبان فا mizbanfa.net می باشد. و افرادی هم که وارد وب سایت mizbanfa.com می شوند نیز در نهایت جهت خرید سرویس به وب سایت mizbanfa.net ارجاع می شوند و شرکت میزبان فا برای همیشه در جهت ادامه فعالیت های خود در عرصه میزبانی از آدرس mizbanfa.net استفاده می کند.

4- آیا شرکت اطمینان هاست به میزبان فا تغییر نام داده شده است؟
پاسخ: خیر، شرکت اطمینان هاست یک استارت آپ بوده است که در شهریور ماه سال 1390 جهت تحلیل وضعیت بازار در عرصه میزبانی فعالیت خود را آغاز نموده است. باتوجه به این که یکی از شرکای استارت آپ 3 نفره اطمینان هاست، بنیان گذار میزبان فا بوده است، پس از گذشت 3 سال، سهام سایر اعضای شرکت اطمینان هاست در سال 1393 توسط برند بنیان گذار برند میزبان فا خریداری شده است و امتیاز اطمینان هاست به صورت کامل به شرکت داده پردازان فهیم شاهین شهر “میزبان فا” واگزار گردیده است و تمام مشتریان شرکت اطمینان هاست پس از آن به میزبان فا منتقل شده اند و هم اکنون مشتریان قدیم اطمینان هاست در حال کار با میزبان فا هستند.

5- آیا شرکت هاست ملی به میزبان فا تغییر نام داده شده است؟
پاسخ: خیر، شرکت هاست ملی یک استارت آپ بوده است که در سال 1389 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1392 سهام این شرکت توسط میزبان فا به صورت کامل خریداری شده است و تمام مشترکین شرکت هاست ملی به میزبان فا منتقل شده اند و در حال حاضر نیز برخی از مشتریان شرکت هاست ملی در حال کار با میزبان فا و استفاده از سرویس های میزبان فا هستند.

6- وب سایت پشتیبان دات آنلاین poshtiban.online چیست؟ این سایت متعلق به میزبان فا است؟
پاسخ: بله، پشتیبان دات آنلاین برند پشتیبانی از کاربران شرکت میزبان فا است. poshtiban.online پرتال فروش و پشتیبانی از مشترکین شرکت میزبان فا است، در واقع تمام اطلاعات کاربران، سرویس ها، مسائل مالی و امور پشتیبانی از سرویس های مشترکین میزبان فا در وب سایت poshtiban.online انجام می شود. وب سایت poshtiban.online و تمام فعالیت های این پرتال کاملا مورد تایید شرکت میزبان فا است. لازم به ذکر است در حال حاضر شما با وارد کردن آدرس poshtiban.online به آدرس https://my.mizbanfa.net هدایت خواهید شد.

7- چرا قیمت سرویس های میزبان فا با وجود امکانات بسیار بالا، تا این اندازه پایین در نظر گرفته شده؟
پاسخ: شرکت میزبان فا هموراه برای قیمت گذاری بر روی سرویس های خود سیاست های منظم و تعیین شده ای دارد و عوامل بسیار متعددی در قیمت گذاری بر روی سرویس های میزبان فا تاثیر گذار هستند، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا صفحه سیاست های قیمت گذاری در میزبان فا را مطالعه بفرمایید.

8- به صورت میانگین در میزبان فا چقدر وقته به تیکت ها پاسخ دهی می شود؟
پاسخ: اولویت پاسخگویی به تیکت های کاربران در میزبان فا وابسته به نوع مشکل و نوع سرویس متفاوت است اما به صورت کلی در تایم اداری از ساعت 9 صبح تا 17 عصر به تیکت ها در کمتر از 15 دقیقه پاسخدهی می شود و در تایم غیر اداری یعنی از 17 عصر تا 9 صبح به صورت میانگین از 15 دقیقه تا 3 ساعت پاسخدهی انجام می شود.

9- آیا پشتیبانی از سرویس های میزبان فا به صورت تلفنی هم انجام می شود؟
پاسخ: خیر، میزبان فا هیچگونه تعهدی به مشتریان خود در جهت پشتیبانی تلفنی از مشترکین را ندارد، بنا به دلایل امنیتی امکان رفع مشکلات و پشتیبانی از سرویس های شرکت توسط تماس تلفنی وجود ندارد. راه اصلی رفع مشکلات و پشتیبانی از سرویس ها ارسال تیکت پشتیبانی از طریق ناحیه کاربران میزبان فا است و پاسخگویی به تیکت ها همواره اولویت بیشتری نسبت به تماس های تلفنی در شرکت میزبان فا دارد.

فهرست